Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
108 hodnocení
5
107x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VJ
Veronika Jasmínová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2023
Holky z Doma Collection se nebojí jít za svými sny a odvádí skvělou práci. Ráda je sleduji na Instagramu, kde ukazují trochu zákulisí.
Objednala jsem už několik věcí a vždy jsem byla jen spokojená. Používají kvalitní materiály, věci jsou nadčasové a hlavně víte, že jsou ušité českýma ručičkama.
Moc doporučuji!!
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2023
Koupila jsem zde 2 trička již asi před dvěma lety, nosím je velmi ráda a tedy často a po četném praní lícují stále boční švy (nepřetáčejí se), což oceňuji 👍. Od DOMA collection mám i šaty, kraťasy, kalhoty, ponožky od babičky a vše prostě miluji 🤍 Mám ještě zálusk na mikinu 🥰. Děkuji, že tuto práci děláte s láskou ❤️
V Domacolection jsem objednávala 2x a vždy jsem byla mile potěšena přátelskou a věcnou komunikací,včasným dodáním a balíčkem,který už před rozbalením zahřeje u srdce🙂
+ Nádherné, skvěle padnoucí šaty, česká značka, bleskové odeslání, krásně zabalené (i když mě by nevadilo, kdyby balíček přišel v použité krabici a tím se recyklovalo). Jsem maximálně spokojena a chystám se na další nákup.
+ rychlé dodání + krásně zabaleno
kvalitní tričko, pečlivě ušito...velká spokojenost.
+ Krásne kvalitné veci, ktoré prídu nádherné zabalené, plus vynikajúca komunikácia s majiteľmi obchodu, opäť rada nakupim
+ Vyborna komunikace, nadherne zabaleno, rychle doruceno, spickova kvalita a strih, naprosta spokojenost a budeme objednavat veci vic
Objednávala jsem dvě třička a jsou opravdu kvalitní, příjemný materiál a střih. Doporučuji!
