Náš příběh

DOMAcollection_FotoLucie-10_1

DOMA collection vzniklo z lásky k módě a touze nedělat maminčiným oblečením radost jenom sobě, ale i ostatním ženám, které milují módu stejně jako my. 

Vždy jsme na oblečení pohlížely trochu jinak. Móda nám dává prostor být tím, kým chceme být, a proto není radno její sílu podceňovat. 

Společně vymýšlíme střihy, takové, které jsou pro nás „MUST HAVE“, které samy chceme nosit. Takové, které jsme samy nesnadno sháněly.

Ze všeho nejdřív jsme se pustily do přípravy basic triček. Volnější ležérní střih, který se snadno nosí k džínám a teniskám, ale i k hedvábné sukni. 

Přes mikiny a kraťasy jsme se postupně dostaly k šatům, o kterých jsme však měly hned jasno a předem VÁS varujeme, že nosit naše šaty je návykové a pokud je oblečete, nikdy už je nebudete chtít sundat. 

Vytvořily jsme šaty, se kterými si každá žena vystačí na jakoukoliv příležitost. Šaty DOMA collection a máte vystaráno. Žádné jiné do svého šatníku už potřebovat nebudete.

Šaty šijeme z bavlny nebo tencelu. Neskutečně příjemný měkoučký materiál. Zázrak tencelu tkví v tom, že se hodí do každého ročního období. Pomáhá totiž regulovat teplotu těla. V létě je velmi příjemný i v parných dnech a právě proto si můžeme dovolit dlouhé rukávy. Tento materiál totiž velice dobře absorbuje vlhkost, a proto je v teplých dnech příjemnější, než například bavlna. Naopak v zimě vás dokáže zahřát. Tencel je zároveň vhodný pro citlivou pokožku díky svým antibakteriálním účinkům. Vlákna tencelu pochází z eukalyptu a vznikají ekologicky udržitelným procesem.

Naše kolekce je pro všechny, kteří milují ženskost, pohodlí, vzdušnost, kvalitu, nadčasovost a záleží jim na původu jejich nákupu.

Budeme pro VÁS tvořit základy šatníku a postupně do DOMA collection doplňovat nové kousky, které budou nadčasové, pohodlné a příjemné.

Nechte se inspirovat ženami kolem sebe, sledujte Instagram a Pinterest a vymýšlejte nové a nové kombinace, jak naše věci nosit. 

S láskou

MÁMA & DCERA

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz